Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles Puerto Vallarta villa bevindt zich op minder dan 500 meter van Plaza Caracol en is van alle gemakken voorzien, zoals Wi-Fi en een privéparkeerplaats.
Het vakantiehuis, gesitueerd op 3 km afstand van de Boulevard van Puerto Vallarta, heeft een welgelegen locatie in de wijk Hotel van Puerto Vallarta. Gasten vinden Grand Venetian binnen een paar straten van de villa. Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa ligt binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van de Kerk van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.
De accommodatie beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.
Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koelkast en keukengerei om hun eigen maaltijd te bereiden. Barrio Bistro biedt Italiaanse gerechten aan en ligt net om de hoek bij deze villa. Francisco Medina Ascencio y Calle Lucerna bushalte bevindt zich op circa 600 meter afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ligstoelen
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa?
Gasten van Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Licenciado Gustavo Diaz Ordaz van Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa?
Er is een 5 km afstand tussen Licenciado Gustavo Diaz Ordaz en Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in het vakantiehuis te bezoeken?
Gasten van het vakantiehuis kunnen eten in Barrio Bistro restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in de villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa?
Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa?
Gasten die in Amazing 1BR Condo - Pool - BBQ in Versalles villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Boulevard van Puerto Vallarta en Grand Venetian bereiken, die respectievelijk binnen een paar straten van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.